Chcesz zaprenumerować gazetę?  Zarejestruj się Zaloguj się

Jesteś tutaj:

Tygodnik Ostrołęcki

14.08.2017

Tygodnik Ostrołęcki – Jesteśmy najbliżej
Tygodnik Ostrołęcki jest niekwestionowanym liderem prasy na terenie północno-wschodniego Mazowsza. Swoim zasięgiem obejmuje byłe województwo ostrołęckie, czyli pięć powiatów ziemskich: ostrołęcki, ostrowski, wyszkowski, przasnyski i makowski oraz powiat grodzki - Ostrołęka.

Tygodnik ukazuje się od ponad 30 lat w każdy wtorek, dziś w formie pięciu oddzielnych wydań, odpowiednio dla mieszkańców każdego z powiatów: Tygodnik Ostrołęcki, Tygodnik w Ostrowi, Tygodnik w Makowie, Tygodnik w Przasnyszu oraz Głos Wyszkowa.
Dla nas nie ma zbyt błahych spraw, każdy z naszych Czytelników może liczyć na to, że zajmiemy się jego problemem i będziemy występować w jego imieniu. Jesteśmy najbliżej Czytelnika, zapewniamy bogaty serwis informacyjny z każdej gminy znajdującej się na naszym terenie wydawniczym.

Tygodnik Ostrołęcki to nie tylko profesjonalizm, obiektywizm i serwis informacji lokalnych, ale również pożądane przez Czytelnika dodatki. Z każdym Tygodnikiem Czytelnik otrzymuje kolorowy program telewizyjny, a nasi prenumeratorzy dodatkowo Rozrywkę Prenumeratorów, specjalny tygodnik z krzyżówkami oraz wywiadami z gwiazdami filmu i TV.

Tygodnik Ostrołęcki – Jesteśmy najbliżej

Dodatki do numeru:

 • Tygodnik w Ostrowi Mazowieckiej

  Tygodnik w Ostrowi Mazowieckiej

 • Tygodnik Ostrołęcki - wydanie makowskie

  Tygodnik Ostrołęcki - wydanie makowskie

 • Magazyn Rodzinny

  Magazyn Rodzinny

 • Super Tele

  Super Tele

Tygodnik Ostrołęcki

Kup e-wydanie

tylko2,46 zł

 • bez logowania
 • natychmiastowy dostęp

kup SMSem

Mam już kod do tego numeru


Wykup ogłoszenie drobne

Partnerzy:

Dziennik Bałtycki Dziennik Łódzki Dziennik Zachodni Gazeta Krakowska Dziennik Polski Gazeta Wrocławska Głos Wielkopolski Kurier Lubelski Gratka.pl