Chcesz zaprenumerować gazetę?  Zarejestruj się Zaloguj się

Jesteś tutaj:

Kurier Poranny

18.08.2017

WSZYSTKO, CO WAŻNE – TYLKO Z NAMI

Kurier Poranny to największy dziennik Białegostoku, obecny na rynku od 1989 roku. Poranny koncentruje się na stolicy województwa podlaskiego i okolicach oraz opiera na czterech filarach tematycznych: polityce, kulturze, sporcie i biznesie. Poranny jest gwarancją codziennego dostępu do rzetelnych, sprawdzonych informacji, jest źródłem wiedzy o wszystkich sprawach, którymi żyje miasto każdego dnia.

Dwa razy w tygodniu w Kurierze Porannym ukazują się strony poświęcone polityce i kulturze, raz - biznesowi. Co poniedziałek Czytelnicy otrzymują Magazyn Sportowy 24, a raz w miesiącu dodatek kulturalny – Magnes. W każdy piątek ukazuje się weekendowe wydanie dziennika z aktualnym programem telewizyjnym.

Poranny jest ambitną gazetą lokalną. Obfituje w komentarze, rozmowy, opinie i publicystykę. Uczestniczy we wszystkim, co ważne, inspiruje zdarzenia lub jest ich organizatorem.

Dodatki do numeru:

  • Tele Program

    Tele Program

Kurier Poranny

Kup e-wydanie

tylko2,46 zł

  • bez logowania
  • natychmiastowy dostęp

kup SMSem

Mam już kod do tego numeru


Wykup ogłoszenie drobne

Partnerzy:

Dziennik Bałtycki Dziennik Łódzki Dziennik Zachodni Gazeta Krakowska Dziennik Polski Gazeta Wrocławska Głos Wielkopolski Kurier Lubelski Gratka.pl