Chcesz zaprenumerować gazetę?  Zarejestruj się Zaloguj się

Jesteś tutaj:

Gazeta Współczesna

18.08.2017

WSZYSTKIE EMOCJE DOZWOLONE

Gazeta Współczesna, to największy dziennik regionu północno-wschodniej Polski. Na rynku ukazuje się nieprzerwanie od 65 lat. Po Współczesną chętnie sięgają zarówno mieszkańcy dużych miast, jak i niewielkich miejscowości. Gazeta Współczesna jest gazetą emocjonalną, odważną w tropieniu głupoty, niesprawiedliwości i absurdów.

Gazeta Współczesna jest źródłem wiedzy o tym, co aktualnie dzieje się w regionie, co ma wpływ na jakość życia mieszkańców. Użyteczne poradniki i informacje zawarte w Gazecie uwzględniają regionalne uwarunkowania. W poniedziałki ukazuje się dodatek dla szukających zatrudnienia - Regiopraca, we wtorki Regiodom - poradnik dla kupujących nieruchomości i tych, którzy budują lub remontują. Wtorki, to również poświęcone rolnictwu strony Agro. Czwartek to dostęp do Kramika - jednej z największych w regionie baz ogłoszeń drobnych. W piątek ukazuje się weekendowy Magazyn wraz z „Tele Programem" – aktualnym programem telewizyjnym.

Dodatki do numeru:

  • Dodatek TV

    Dodatek TV

Gazeta Współczesna

Kup e-wydanie

tylko2,46 zł

  • bez logowania
  • natychmiastowy dostęp

kup SMSem

Mam już kod do tego numeru


Wykup ogłoszenie drobne

Partnerzy:

Dziennik Bałtycki Dziennik Łódzki Dziennik Zachodni Gazeta Krakowska Dziennik Polski Gazeta Wrocławska Głos Wielkopolski Kurier Lubelski Gratka.pl