Chcesz zaprenumerować gazetę?  Zarejestruj się Zaloguj się

Jesteś tutaj:

Dziennik Zachodni

19.08.2017

"Dziennik Zachodni" to największa gazeta regionalna w Polsce. Założony został w 1945 roku. W 2004 roku połączony z Trybuną Śląską.

Wychodzący w województwie śląskim i zachodniej Małopolsce "Dziennik Zachodni" ma 31 tygodników powiatowych, dodawanych do wydania magazynowego.

"Dziennik Zachodni" informuje czytelnika nie tylko o sprawach zasadniczych, o tym co się dzieje w kraju i na świecie, ale także o problemach z najbliższej okolicy, miasta, dzielnicy.

W piątkowym magazynie publikują teksty znani publicyści i felietoniści, jak Jan Miodek, Marek Szczepański, Marek Szołtysek, Jan Dziadul, Krzysztof Karwat.

"Dziennik Zachodni" to mocno rozwinięty sport lokalny oraz niezmienny od kilkudziesięciu lat felieton rysunkowy Gwidona Miklaszewskiego.

"Dziennik Zachodni" od kilkunastu lat przyznaje także prestiżowe nagrody Miody i Chrzany - dla najbardziej i najmniej zasłużonych ludzi regionu.

"Dziennik Zachodni" jest wydawany przez spółkę Polska Press Oddział Śląsk.

Dodatki do numeru:

  • Magazyn Rodzinny

    Magazyn Rodzinny

Dziennik Zachodni

Kup e-wydanie

tylko2,46 zł

  • bez logowania
  • natychmiastowy dostęp

kup SMSem

Mam już kod do tego numeru


Wykup ogłoszenie drobne

Partnerzy:

Dziennik Bałtycki Dziennik Łódzki Dziennik Zachodni Gazeta Krakowska Dziennik Polski Gazeta Wrocławska Głos Wielkopolski Kurier Lubelski Gratka.pl