Chcesz zaprenumerować gazetę?  Zarejestruj się Zaloguj się

Jesteś tutaj:

Dziennik Polski

27.06.2017

"Dziennik Polski" ukazuje się w Krakowie od 1945 roku i jest gazetą z wielką tradycją kulturalno-społeczną, w której pisali niegdyś Czesław Miłosz, Wisława Szymborska i Sławomir Mrożek. W tej chwili to opiniotwórczy dziennik o charakterze konserwatywnym kierowany do wymagających odbiorców i podejmujący ważne problemy społeczne, polityczne i kulturalne. Jest jednym z najczęściej cytowanych przez polskie media dziennikiem regionalnym. Posiada nawiązującą do tradycji, ale nowoczesną szatę graficzną, wielokrotnie nagradzaną na najważniejszych w świecie konkursach grafiki prasowej. Ukazuje się na terenie woj. małopolskiego, ale jest przede wszystkim gazetą aglomeracji krakowskiej (ok. 1,5 mln mieszkańców)
Do każdego wydania, od poniedziałku do soboty, dołączany jest dodatek tematyczny w poniedziałki Dziennik Sportowy, we wtorki Edukacja i Praca, w środy Nieruchomości, w czwartek dodatek kulturalny Magnes, w piątek Magazyn Piątek i Program TV na cały tydzień a w soboty Dziennik Rodzinny, Dziennik Seniora, Zdrowie i uroda.

Dodatki do numeru:

 • Kronika krakowska

  Kronika krakowska

 • dodatek specjalny

  dodatek specjalny

 • Kronika Małopolska

  Kronika Małopolska

 • dodatek specjalny reklamowy 1

  dodatek specjalny reklamowy 1

Dziennik Polski

Kup e-wydanie

tylko2,46 zł

 • bez logowania
 • natychmiastowy dostęp

kup SMSem

Mam już kod do tego numeru


Wykup ogłoszenie drobne

Partnerzy:

Dziennik Bałtycki Dziennik Łódzki Dziennik Zachodni Gazeta Krakowska Dziennik Polski Gazeta Wrocławska Głos Wielkopolski Kurier Lubelski Gratka.pl