Chcesz zaprenumerować gazetę?  Zarejestruj się Zaloguj się

Jesteś tutaj:

Nasze Miasto

21.10.2014

"Nasze Miasto" to bezpłatna gazeta stworzona przez koncern wydawniczy Polskapresse, aby dostarczać mieszkańcom praktycznych i użytecznych informacji na temat miejsca, w którym żyją. Sieciowe wydanie gazety ukazuje się w Aglomeracji Śląskiej, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu w poniedziałki i czwartki. Poza głównym wydaniem ukazują się cykliczne i okazjonalne edycje w mniejszych miastach, takich jak np. Krotoszyn, Kwidzyn, Wejherowo, Lębork, Kutno, Dzierżoniów czy Legnica.

"Nasze Miasto" to gazeta lekka w treści i nowoczesna w formie. Informuje na temat lokalnych wydarzeń, na swoich łamach poświęca dużo miejsca tematom z obszaru kultury, sportu i rekreacji. Zachęca mieszkańców do wyjścia z domu i aktywnego spędzania czasu. Podpowiada jak korzystać z oferty miasta i pomaga czytelnikowi odnaleźć swoje miejsce w społeczności lokalnej.

Większość nakładu gazety jest rozprowadzana w godzinach przedpołudniowych kierowcom w miejscach o najwyższym natężeniu ruchu (na skrzyżowaniach) oraz przechodniom (w okolicach dworców, przystanków komunikacji miejskiej, itp.).

Dodatki do numeru:

  • dodatek 2  do NM Śląskie

    dodatek 2 do NM Śląskie

Nasze Miasto

Pobierz e-wydanie

  • gazeta w formacie pdf
  • do odczytania gazety potrzebujesz czytnika pdf, np. Acrobat Reader
Wykup ogłoszenie drobne

Partnerzy:

Dziennik Bałtycki Dziennik Łódzki Dziennik Zachodni Gazeta Krakowska Dziennik Polski Gazeta Wrocławska Głos Wielkopolski Kurier Lubelski Gratka.pl